ПРОДТОРГ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
84600, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Кірова, 25
Телефони
Керівник
Хорольська Зоя Іванівна
Код ЄДРПОУ25905630
Дата реєстрації24.06.2000
Дата оновлення28.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОДТОРГ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОДТОРГ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25905630.

Керівником підприємства «ПРОДТОРГ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Хорольська Зоя Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОДТОРГ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Кірова, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОДТОРГ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах