ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗУЇВСЬКОЇ ТЕС

Контакти

Юридична адреса
86784, Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. 60 років Жовтня, 100
Телефони
Керівник
Титов Анатолій Федорович
Код ЄДРПОУ25905742
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗУЇВСЬКОЇ ТЕС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗУЇВСЬКОЇ ТЕС» присвоєно код 25905742.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗУЇВСЬКОЇ ТЕС» є Титов Анатолій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗУЇВСЬКОЇ ТЕС» — Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. 60 років Жовтня, 100.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗУЇВСЬКОЇ ТЕС»
Поділіться інформацією в соцмережах