СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
86429, Донецька обл., м. Єнакієве, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ, б. 21/88
Телефони
Керівник
Згинник Володимир Нестерович
Код ЄДРПОУ25905765
Дата реєстрації02.03.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25905765.

Керівником підприємства «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Згинник Володимир Нестерович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Єнакієве, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ, б. 21/88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЄНАКІЄВЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах