ОРДЖОНІКІДЗЕВУГІЛЛЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ДП

Контакти

Юридична адреса
86405, Донецька обл., м. Єнакієве, ВУЛИЦЯ ТРЕСТОВСЬКА, б. 10
Телефони
Керівник
Шевченко Валентина Никифорівна
Код ЄДРПОУ25906115
Дата реєстрації08.07.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРДЖОНІКІДЗЕВУГІЛЛЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРДЖОНІКІДЗЕВУГІЛЛЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ДП» присвоєно код 25906115.

Керівником підприємства «ОРДЖОНІКІДЗЕВУГІЛЛЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ДП» є Шевченко Валентина Никифорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРДЖОНІКІДЗЕВУГІЛЛЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ДП» — Донецька обл., м. Єнакієве, ВУЛИЦЯ ТРЕСТОВСЬКА, б. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРДЖОНІКІДЗЕВУГІЛЛЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах