РОСІЙСЬКА ОБЩИНА МІСТА КРАМАТОРСЬКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Марата, 8
Телефони
Керівник
Кузнєцов Павло Сергійович
Код ЄДРПОУ25906121
Дата реєстрації16.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОСІЙСЬКА ОБЩИНА МІСТА КРАМАТОРСЬКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСІЙСЬКА ОБЩИНА МІСТА КРАМАТОРСЬКА, ГО» присвоєно код 25906121.

Керівником підприємства «РОСІЙСЬКА ОБЩИНА МІСТА КРАМАТОРСЬКА, ГО» є Кузнєцов Павло Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСІЙСЬКА ОБЩИНА МІСТА КРАМАТОРСЬКА, ГО» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Марата, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСІЙСЬКА ОБЩИНА МІСТА КРАМАТОРСЬКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах