ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ БАЗИ ЕРТОЗ (БАЗА ЕКСПЛУАТАЦІЇ РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ДОНЕЦЬК"

Контакти

Юридична адреса
83021, Донецька обл., місто Донецьк, Київський район, АЕРОПОРТ
Керівник
Рожков Геннадій Олексійович
Код ЄДРПОУ25906291
Дата реєстрації31.08.2000
Дата оновлення26.02.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ БАЗИ ЕРТОЗ (БАЗА ЕКСПЛУАТАЦІЇ РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ДОНЕЦЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ БАЗИ ЕРТОЗ (БАЗА ЕКСПЛУАТАЦІЇ РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ДОНЕЦЬК"» присвоєно код 25906291.

Керівником підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ БАЗИ ЕРТОЗ (БАЗА ЕКСПЛУАТАЦІЇ РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ДОНЕЦЬК"» є Рожков Геннадій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ БАЗИ ЕРТОЗ (БАЗА ЕКСПЛУАТАЦІЇ РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ДОНЕЦЬК"» — Донецька обл., місто Донецьк, Київський район, АЕРОПОРТ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ БАЗИ ЕРТОЗ (БАЗА ЕКСПЛУАТАЦІЇ РАДІОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ДОНЕЦЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах