ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, КРАСНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО СОЮЗУ

Контакти

Юридична адреса
85300, Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11
Керівник
Костюк Михайло Семенович
Код ЄДРПОУ25906322
Дата реєстрації05.01.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, КРАСНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО СОЮЗУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, КРАСНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО СОЮЗУ» присвоєно код 25906322.

Керівником підприємства «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, КРАСНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО СОЮЗУ» є Костюк Михайло Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, КРАСНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО СОЮЗУ» — Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, КРАСНОАРМІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО СОЮЗУ»
Поділіться інформацією в соцмережах