ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ДОНЕЦЬКЕ АТП 11404”

Контакти

Юридична адреса
83114, м. Донецьк, вул. Щорса, 108
Телефони
Керівник
Будяк Ніколай Кузьмич
Код ЄДРПОУ25906368
Дата реєстрації15.03.2000
Дата оновлення17.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ДОНЕЦЬКЕ АТП 11404”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ДОНЕЦЬКЕ АТП 11404”» присвоєно код 25906368.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ДОНЕЦЬКЕ АТП 11404”» є Будяк Ніколай Кузьмич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ДОНЕЦЬКЕ АТП 11404”» — м. Донецьк, вул. Щорса, 108.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ДОНЕЦЬКЕ АТП 11404”»
Поділіться інформацією в соцмережах