ЧУМАКОВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ФІЛІЯ ВАТ ВУГІЛЛЯКОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
83031, м. Донецьк, вул. Баранникова
Телефони
Керівник
Холод Євген Петрович
Кількість співробітників924 чел.
Код ЄДРПОУ25906434
Дата реєстрації23.10.2008
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧУМАКОВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ФІЛІЯ ВАТ ВУГІЛЛЯКОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧУМАКОВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ФІЛІЯ ВАТ ВУГІЛЛЯКОМПАНІЯ» присвоєно код 25906434.

Керівником підприємства «ЧУМАКОВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ФІЛІЯ ВАТ ВУГІЛЛЯКОМПАНІЯ» є Холод Євген Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧУМАКОВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ФІЛІЯ ВАТ ВУГІЛЛЯКОМПАНІЯ» — м. Донецьк, вул. Баранникова.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧУМАКОВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ФІЛІЯ ВАТ ВУГІЛЛЯКОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах