БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Контакти

Юридична адреса
84600, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Петровського, 2
Телефони
Керівник
Семків Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ25906747
Дата реєстрації16.07.1999
Дата оновлення03.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» присвоєно код 25906747.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» є Семків Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Петровського, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ»
Поділіться інформацією в соцмережах