ПІВНІЧНА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ШАХТИ

Контакти

Юридична адреса
86585, Донецька обл., м. Сніжне, вул. П’ятницького, 1
Телефони
Керівник
Булкін Василь Іванович
Код ЄДРПОУ25906902
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення21.10.2011

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІВНІЧНА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ШАХТИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВНІЧНА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ШАХТИ» присвоєно код 25906902.

Керівником підприємства «ПІВНІЧНА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ШАХТИ» є Булкін Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВНІЧНА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ШАХТИ» — Донецька обл., м. Сніжне, вул. П’ятницького, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВНІЧНА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ШАХТИ»
Поділіться інформацією в соцмережах