ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ПОРТ"

Контакти

Юридична адреса
87510, Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Луніна, 99
Телефони
Керівник
Мирошниченко Владислав Вікторович
Код ЄДРПОУ25906931
Дата реєстрації24.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ПОРТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ПОРТ"» присвоєно код 25906931.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ПОРТ"» є Мирошниченко Владислав Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ПОРТ"» — Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Луніна, 99.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ПОРТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах