УКРТЕЛЕКОМ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕХУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ №26 ДОНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ

Контакти

Юридична адреса
86700, Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Первомайська, 5
Керівник
Позюбан Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ25906977
Дата реєстрації05.09.2000
Дата оновлення23.01.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРТЕЛЕКОМ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕХУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ №26 ДОНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТЕЛЕКОМ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕХУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ №26 ДОНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» присвоєно код 25906977.

Керівником підприємства «УКРТЕЛЕКОМ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕХУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ №26 ДОНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» є Позюбан Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТЕЛЕКОМ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕХУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ №26 ДОНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» — Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Первомайська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРТЕЛЕКОМ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕХУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ №26 ДОНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах