ЗУЇВСЬКИЙ ЕНЕРГОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
86783, Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. Леніна, 18
Керівник
Рязанцева Валентина Іванівна
Код ЄДРПОУ25906983
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗУЇВСЬКИЙ ЕНЕРГОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗУЇВСЬКИЙ ЕНЕРГОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 25906983.

Керівником підприємства «ЗУЇВСЬКИЙ ЕНЕРГОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Рязанцева Валентина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗУЇВСЬКИЙ ЕНЕРГОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. Леніна, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗУЇВСЬКИЙ ЕНЕРГОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах