ЛЕВАДА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
83001, СЕЛИЩЕ АВДОТЬЇНО, М.ДОНЕЦЬК, ЛЕНІНСЬКИЙ р-н., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Буховець Андрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ25907149
Дата реєстрації29.03.1989
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЕВАДА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕВАДА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25907149.

Керівником підприємства «ЛЕВАДА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Буховець Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕВАДА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — СЕЛИЩЕ АВДОТЬЇНО, М.ДОНЕЦЬК, ЛЕНІНСЬКИЙ р-н., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕВАДА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах