ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”СОДОВИЙ ЗАВОД”

Контакти

Юридична адреса
84112, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 91
Телефони
Керівник
Ковбань Валентина Петрівна
Код ЄДРПОУ25907190
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення01.07.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”СОДОВИЙ ЗАВОД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”СОДОВИЙ ЗАВОД”» присвоєно код 25907190.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”СОДОВИЙ ЗАВОД”» є Ковбань Валентина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”СОДОВИЙ ЗАВОД”» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 91.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”СОДОВИЙ ЗАВОД”»
Поділіться інформацією в соцмережах