ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ, ПЕРВИННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ХОЛДІНГОВОЇ КОМПАНІЇ

Контакти

Юридична адреса
86200, Донецька обл., м. Шахтарськ, вул. Крупської, 20
Телефони
Керівник
Скубченко Володимир Федорович
Код ЄДРПОУ25907209
Дата реєстрації20.04.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ, ПЕРВИННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ХОЛДІНГОВОЇ КОМПАНІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ, ПЕРВИННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ХОЛДІНГОВОЇ КОМПАНІЇ» присвоєно код 25907209.

Керівником підприємства «ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ, ПЕРВИННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ХОЛДІНГОВОЇ КОМПАНІЇ» є Скубченко Володимир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ, ПЕРВИННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ХОЛДІНГОВОЇ КОМПАНІЇ» — Донецька обл., м. Шахтарськ, вул. Крупської, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАХТАРСЬКАНТРАЦИТ, ПЕРВИННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ХОЛДІНГОВОЇ КОМПАНІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах