ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО УЧБОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”ЕЛЕКТРОАПАРАТ” УТОС

Контакти

Юридична адреса
83014, м. Донецьк, просп. Полеглих Комунарів, 61
Телефони
Керівник
Терехова Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ25907267
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення26.03.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО УЧБОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”ЕЛЕКТРОАПАРАТ” УТОС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО УЧБОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”ЕЛЕКТРОАПАРАТ” УТОС» присвоєно код 25907267.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО УЧБОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”ЕЛЕКТРОАПАРАТ” УТОС» є Терехова Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО УЧБОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”ЕЛЕКТРОАПАРАТ” УТОС» — м. Донецьк, просп. Полеглих Комунарів, 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО УЧБОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”ЕЛЕКТРОАПАРАТ” УТОС»
Поділіться інформацією в соцмережах