РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА АМВРОСІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
87304, Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. 40 років Жовтня, 22
Телефони
Керівник
Сірий Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ25907385
Дата реєстрації06.08.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА АМВРОСІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА АМВРОСІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25907385.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА АМВРОСІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Сірий Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА АМВРОСІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. 40 років Жовтня, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА АМВРОСІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах