ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ

Контакти

Юридична адреса
85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. 50 років Жовтня, 27
Керівник
Сліпцов Володимир Микитович
Код ЄДРПОУ25907422
Дата реєстрації17.03.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ» присвоєно код 25907422.

Керівником підприємства «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ» є Сліпцов Володимир Микитович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ» — Донецька обл., м. Торецьк, вул. 50 років Жовтня, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗА ЄДНІСТЬ, ЗЛАГОДУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ»
Поділіться інформацією в соцмережах