ТАЕКВОН-ДО І. Т. Ф., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
87550, Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Перемоги, 104, к. 84
Телефони
Керівник
Мартинов Сергій Федорович
Код ЄДРПОУ25907439
Дата реєстрації20.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАЕКВОН-ДО І. Т. Ф., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАЕКВОН-ДО І. Т. Ф., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» присвоєно код 25907439.

Керівником підприємства «ТАЕКВОН-ДО І. Т. Ф., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» є Мартинов Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАЕКВОН-ДО І. Т. Ф., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО» — Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Перемоги, 104, к. 84.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАЕКВОН-ДО І. Т. Ф., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах