ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”КРАМАТОРСЬКЕ АТП-11477”

Контакти

Юридична адреса
84313, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 8
Телефони
Керівник
Зубов Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ25907451
Дата реєстрації09.02.2000
Дата оновлення17.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”КРАМАТОРСЬКЕ АТП-11477”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”КРАМАТОРСЬКЕ АТП-11477”» присвоєно код 25907451.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”КРАМАТОРСЬКЕ АТП-11477”» є Зубов Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”КРАМАТОРСЬКЕ АТП-11477”» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”КРАМАТОРСЬКЕ АТП-11477”»
Поділіться інформацією в соцмережах