НОВОСТАВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
30611, Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Новоставці, вул. Шуляка, 22
Телефони
Керівник
Дем’янова Євгенія Сергіївна
Код ЄДРПОУ25907540
Дата реєстрації28.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОСТАВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОСТАВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 25907540.

Керівником підприємства «НОВОСТАВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Дем’янова Євгенія Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОСТАВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Новоставці, вул. Шуляка, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОСТАВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах