ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 15, к. 5
Телефони
Керівник
Грищук Валентин Самкович
Код ЄДРПОУ25907830
Дата реєстрації10.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”» присвоєно код 25907830.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”» є Грищук Валентин Самкович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”» — м. Хмельницький, вул. Соборна, 15, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах