РОБОТОДАВЕЦЬ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Контакти

Юридична адреса
32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 22
Телефони
Керівник
Новіцький Микола Олександрович
Код ЄДРПОУ25907853
Дата реєстрації10.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОБОТОДАВЕЦЬ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОБОТОДАВЕЦЬ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ» присвоєно код 25907853.

Керівником підприємства «РОБОТОДАВЕЦЬ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ» є Новіцький Микола Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОБОТОДАВЕЦЬ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ» — Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОБОТОДАВЕЦЬ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ»
Поділіться інформацією в соцмережах