ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

Контакти

Юридична адреса
31310, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мартинівка, вул. Центральна, 45
Телефони
Керівник
Шимків Іван Іванович
Код ЄДРПОУ25907971
Дата реєстрації02.08.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» присвоєно код 25907971.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» є Шимків Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мартинівка, вул. Центральна, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах