РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА МІСІЯ "КАРІТАС-СПЕС-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"

Контакти

Юридична адреса
32300, Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. ТАТАРСТКА, б. 20
Телефони
Керівник
Нагорняк Станіслав Мартинович
Код ЄДРПОУ25907994
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА МІСІЯ ”КАРІТАС-СПЕС-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ” КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА МІСІЯ "КАРІТАС-СПЕС-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"» присвоєно код 25907994.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА МІСІЯ "КАРІТАС-СПЕС-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"» є Нагорняк Станіслав Мартинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА МІСІЯ "КАРІТАС-СПЕС-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"» — Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. ТАТАРСТКА, б. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА МІСІЯ ”КАРІТАС-СПЕС-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ” КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах