ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ

Контакти

Юридична адреса
32325, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с. Гуменці, вул. Хмельницьке шосе, 1а
Керівник
Байрак Сергій Анатолійович
Код ЄДРПОУ25908019
Дата реєстрації16.03.2000
Дата оновлення27.02.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ» присвоєно код 25908019.

Керівником підприємства «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ» є Байрак Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ» — Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с. Гуменці, вул. Хмельницьке шосе, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах