ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА

Контакти

Юридична адреса
32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Пушкінська, 31
Керівник
Якубовський Василь Федорович
Код ЄДРПОУ25908090
Дата реєстрації03.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА» присвоєно код 25908090.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА» є Якубовський Василь Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА» — Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Пушкінська, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА»
Поділіться інформацією в соцмережах