РІПНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
31248, Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Ріпна, вул. Шкільна, 1
Телефони
Керівник
Бурячинська Наталія Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25908120
Дата реєстрації24.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІПНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІПНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25908120.

Керівником підприємства «РІПНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Бурячинська Наталія Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІПНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Ріпна, вул. Шкільна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІПНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах