ГІМНАЗІЯ №2 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Контакти

Юридична адреса
29000, Хмельницька обл., м. Хмельницький, ПРОСПЕКТ МИРУ, б. 84/2
Телефони
Керівник
Байдич Віктор Григорович
Код ЄДРПОУ25908321
Дата реєстрації14.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГІМНАЗІЯ №2 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГІМНАЗІЯ №2 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО» присвоєно код 25908321.

Керівником підприємства «ГІМНАЗІЯ №2 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО» є Байдич Віктор Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГІМНАЗІЯ №2 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО» — Хмельницька обл., м. Хмельницький, ПРОСПЕКТ МИРУ, б. 84/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГІМНАЗІЯ №2 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО»
Поділіться інформацією в соцмережах