ФАЩІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕННЯ

Контакти

Юридична адреса
32520, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, с. Фащіївка, вул. Щорса, 27
Керівник
Білик Тетяна Миколаївна
Код ЄДРПОУ25908448
Дата реєстрації20.07.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФАЩІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАЩІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕННЯ» присвоєно код 25908448.

Керівником підприємства «ФАЩІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕННЯ» є Білик Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАЩІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕННЯ» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, с. Фащіївка, вул. Щорса, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАЩІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах