ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ БУДИНКУ №6 Б ПО ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО "РУБІЖ" В М.ЛУЦЬКУ

Контакти

Юридична адреса
43005, Волинська обл., м. Луцьк, просп. Грушевського, 6б
Керівник
Сиротюк Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ25908574
Дата реєстрації17.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ БУДИНКУ №6 Б ПО ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО ”РУБІЖ” В М.ЛУЦЬКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ БУДИНКУ №6 Б ПО ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО "РУБІЖ" В М.ЛУЦЬКУ» присвоєно код 25908574.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ БУДИНКУ №6 Б ПО ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО "РУБІЖ" В М.ЛУЦЬКУ» є Сиротюк Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ БУДИНКУ №6 Б ПО ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО "РУБІЖ" В М.ЛУЦЬКУ» — Волинська обл., м. Луцьк, просп. Грушевського, 6б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ БУДИНКУ №6 Б ПО ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО ”РУБІЖ” В М.ЛУЦЬКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах