НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 4а
Телефони
Керівник
Хвіщук Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ25908841
Дата реєстрації19.04.2021
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25908841.

Керівником підприємства «НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Хвіщук Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах