РАТНІВСЬКА БЛАГОДІЙНА МУНІЦИПАЛЬНА КАСА

Контакти

Юридична адреса
44100, Волинська обл., Ратнівський р-н, смт. Ратне, вул. Газіна, 64
Телефони
Керівник
Гарасим Юрій Богданович
Код ЄДРПОУ25909029
Дата реєстрації03.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАТНІВСЬКА БЛАГОДІЙНА МУНІЦИПАЛЬНА КАСА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАТНІВСЬКА БЛАГОДІЙНА МУНІЦИПАЛЬНА КАСА» присвоєно код 25909029.

Керівником підприємства «РАТНІВСЬКА БЛАГОДІЙНА МУНІЦИПАЛЬНА КАСА» є Гарасим Юрій Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАТНІВСЬКА БЛАГОДІЙНА МУНІЦИПАЛЬНА КАСА» — Волинська обл., Ратнівський р-н, смт. Ратне, вул. Газіна, 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАТНІВСЬКА БЛАГОДІЙНА МУНІЦИПАЛЬНА КАСА»
Поділіться інформацією в соцмережах