КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
45200, Волинська обл., Ківерцівський р-н, м. Ківерці, вул. Жовтнева, 3
Телефони
Керівник
Сокальський Ростислав Аркадійович
Код ЄДРПОУ25909088
Дата реєстрації27.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25909088.

Керівником підприємства «КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» є Сокальський Ростислав Аркадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» — Волинська обл., Ківерцівський р-н, м. Ківерці, вул. Жовтнева, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах