ЧЛЕНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА"

Контакти

Юридична адреса
45500, Волинська обл., Локачинський р-н, смт. Локачі, вул. Франка, 19
Телефони
Керівник
Петрів Лариса Якимівна
Код ЄДРПОУ25909243
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЛЕНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЛЕНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА"» присвоєно код 25909243.

Керівником підприємства «ЧЛЕНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА"» є Петрів Лариса Якимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЛЕНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА"» — Волинська обл., Локачинський р-н, смт. Локачі, вул. Франка, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЛЕНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА”»
Поділіться інформацією в соцмережах