ЛУЦЬКА МІСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Хмельницького, 21
Телефони
Керівник
Довгополюк Віктор Васильович
Код ЄДРПОУ25909622
Дата реєстрації01.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУЦЬКА МІСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУЦЬКА МІСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25909622.

Керівником підприємства «ЛУЦЬКА МІСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» є Довгополюк Віктор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУЦЬКА МІСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Хмельницького, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУЦЬКА МІСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах