ГРОМАДА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
45273, Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Муравище, вул. Центральна, 2а
Телефони
Керівник
Демедюк Микола Васильович
Код ЄДРПОУ25909645
Дата реєстрації29.10.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25909645.

Керівником підприємства «ГРОМАДА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Демедюк Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Муравище, вул. Центральна, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах