ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ТА ЇЇ ШТАТНА РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧА ГРУПА ПО ПІДГОТОВЦІ І ВИДАННЮ "ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ"

Контакти

Юридична адреса
43024, Волинська обл., м. Луцьк, просп. Соборності, 17, к. 28
Керівник
Півницький Микола Дементійович
Код ЄДРПОУ25909728
Дата реєстрації16.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ТА ЇЇ ШТАТНА РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧА ГРУПА ПО ПІДГОТОВЦІ І ВИДАННЮ ”ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ТА ЇЇ ШТАТНА РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧА ГРУПА ПО ПІДГОТОВЦІ І ВИДАННЮ "ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ"» присвоєно код 25909728.

Керівником підприємства «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ТА ЇЇ ШТАТНА РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧА ГРУПА ПО ПІДГОТОВЦІ І ВИДАННЮ "ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ"» є Півницький Микола Дементійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ТА ЇЇ ШТАТНА РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧА ГРУПА ПО ПІДГОТОВЦІ І ВИДАННЮ "ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ"» — Волинська обл., м. Луцьк, просп. Соборності, 17, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ТА ЇЇ ШТАТНА РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧА ГРУПА ПО ПІДГОТОВЦІ І ВИДАННЮ ”ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах