ШАЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
44000, Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул. Шковороди, 13
Телефони
Керівник
Сахарук Ольга Петрівна
Код ЄДРПОУ25910000
Дата реєстрації15.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШАЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25910000.

Керівником підприємства «ШАЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Сахарук Ольга Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул. Шковороди, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах