ТРАВНЕВИЙ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
45200, Волинська обл., Ківерцівський р-н, м. Ківерці, вул. Ковпака, 1
Телефони
Керівник
Денисюк Людмила Остапівна
Код ЄДРПОУ25910128
Дата реєстрації30.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАВНЕВИЙ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАВНЕВИЙ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25910128.

Керівником підприємства «ТРАВНЕВИЙ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Денисюк Людмила Остапівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАВНЕВИЙ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Волинська обл., Ківерцівський р-н, м. Ківерці, вул. Ковпака, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАВНЕВИЙ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах