ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЛІГИ МОЛОДІ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Грибоєдова, 6
Телефони
Керівник
Пельц Валерій Миколайович
Код ЄДРПОУ25910252
Дата реєстрації20.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЛІГИ МОЛОДІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЛІГИ МОЛОДІ» присвоєно код 25910252.

Керівником підприємства «ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЛІГИ МОЛОДІ» є Пельц Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЛІГИ МОЛОДІ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Грибоєдова, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЛІГИ МОЛОДІ»
Поділіться інформацією в соцмережах