ФОНД РОЗВИТКУ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ "ГОЛУБІ ОЗЕРА"

Контакти

Юридична адреса
44000, Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 3
Телефони
Керівник
Зуб Петро Павлович
Код ЄДРПОУ25910370
Дата реєстрації27.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФОНД РОЗВИТКУ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ ”ГОЛУБІ ОЗЕРА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД РОЗВИТКУ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ "ГОЛУБІ ОЗЕРА"» присвоєно код 25910370.

Керівником підприємства «ФОНД РОЗВИТКУ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ "ГОЛУБІ ОЗЕРА"» є Зуб Петро Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД РОЗВИТКУ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ "ГОЛУБІ ОЗЕРА"» — Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД РОЗВИТКУ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ ”ГОЛУБІ ОЗЕРА”»
Поділіться інформацією в соцмережах