ПРОМІНЬ НАДІЇ, ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
45232, Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Карпилівка
Телефони
Керівник
Лисюк Микола Федорович
Код ЄДРПОУ25910447
Дата реєстрації29.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМІНЬ НАДІЇ, ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМІНЬ НАДІЇ, ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25910447.

Керівником підприємства «ПРОМІНЬ НАДІЇ, ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Лисюк Микола Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМІНЬ НАДІЇ, ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Карпилівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМІНЬ НАДІЇ, ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах