РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИФЛЕЄМ" У М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Вітовського, 60
Керівник
Вандерер Михайло Іванович
Код ЄДРПОУ25910507
Дата реєстрації10.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”ВИФЛЕЄМ” У М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИФЛЕЄМ" У М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25910507.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИФЛЕЄМ" У М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Вандерер Михайло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИФЛЕЄМ" У М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Вітовського, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”ВИФЛЕЄМ” У М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах