БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО СПОРТУ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 135а
Телефони
Керівник
Лаврук Тарас Петрович
Код ЄДРПОУ25910523
Дата реєстрації01.08.2000
Дата оновлення30.12.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО СПОРТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО СПОРТУ» присвоєно код 25910523.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО СПОРТУ» є Лаврук Тарас Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО СПОРТУ» — м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 135а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО СПОРТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах