НАДІЯ, БОГОРОДЧАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
77701, Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, смт. Богородчани, вул. Шевченка, 59
Телефони
Керівник
Бойчук Парасковія Дмитрівна
Код ЄДРПОУ25910826
Дата реєстрації16.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, БОГОРОДЧАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, БОГОРОДЧАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25910826.

Керівником підприємства «НАДІЯ, БОГОРОДЧАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» є Бойчук Парасковія Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, БОГОРОДЧАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» — Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, смт. Богородчани, вул. Шевченка, 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, БОГОРОДЧАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах