КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Драгоманова, 3
Керівник
Довганич Іван Макарович
Код ЄДРПОУ25910909
Дата реєстрації31.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» присвоєно код 25910909.

Керівником підприємства «КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» є Довганич Іван Макарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Драгоманова, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я»
Поділіться інформацією в соцмережах