ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПАЛОМНИЦТВУ І ТУРИЗМУ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 22
Телефони
Керівник
Запухляк Олег Антонович
Код ЄДРПОУ25910981
Дата реєстрації13.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПАЛОМНИЦТВУ І ТУРИЗМУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПАЛОМНИЦТВУ І ТУРИЗМУ» присвоєно код 25910981.

Керівником підприємства «ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПАЛОМНИЦТВУ І ТУРИЗМУ» є Запухляк Олег Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПАЛОМНИЦТВУ І ТУРИЗМУ» — м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПАЛОМНИЦТВУ І ТУРИЗМУ»
Поділіться інформацією в соцмережах